Jste z Prahy nebo jejího okolí a hledáte profesionální stěhovací firmu, která vám nabídne pouze kvalitní a spolehlivé služby? Pokud ano, jsme tady my, stěhovací firma JUMBO STĚHOVÁNÍ.

Co vám nabízíme?

Jsme zkušená společnost se sídlem v Praze 10 ‑ Michle, která poskytuje stěhovací služby nejen pražským klientům a klientům z celé České republiky, ale také klientům z Evropy.

Naše stěhovací služby se orientují na:

Součástí našich stěhovacích služeb je nabídka stěhování na klíč, což zahrnuje spolehlivé a kvalitní služby počínaje zabalením a konče vybalením vašich věcí.

Stěhování v Praze s JUMBO STĚHOVÁNÍ

Přicházíme k vám s nabídkou rychlého zajištění přestěhování vašeho majetku. Své stěhovací služby cílíme také na klienta z Prahy, pro které rádi vytvoříme stěhovací plán přesně podle potřeb a požadavků každého klienta. Své stěhovací služby také podřizujeme určitě lokalitě a dostupnosti místa.

Součástí našich služby Stěhování v Praze zajistíme také veškerou potřebnou dokumentaci, dále demontáž různých zařízení, odpojení předmětů, zabalení, naložení, zajistíme bezpečný převoz s maximálním důrazem na bezpečnost a ochranu stěhovaných předmětů.

Díky našim bohatým zkušenostem a dlouhodobému pohybu v oboru vám můžete zajistit skutečnou kvalitu našich služeb a maximální spolehlivost.