Jsme výhradním dodavatelem nerezových kuchyní, stolů, fritéz a dalšího vybavení pro síť restaurací KFC. Všechny tyto restaurace v ČR a Maďarsku mají vybavení, které jim stěhovala naše společnost.

Barandov Studio a.s. také využívá naše stěhovací služby. Pro filmaře vozíme po celé Evropě pravidelně kulisy, kostýmy a filmovou techniku.

Co se týče našich klientů v Praze, našeho stěhovacího know-how pravidelně využívá například společnost EKOKLIMA, a.s. při instalaci klimatizačních jednotek na střechy domů nebo také společnost MOOPEX a.s., pro kterou provádíme průběžně stěhování a instalace kotlů s váhou od 400 kg do 5 tun.

Stěhujeme také bankovní a firemní trezory, se kterými si jiné stěhovací společnosti mnohdy neporadí.

Máme zkušenosti a prostředky, které zvládnou realizovat stěhování i těch největších výzev. Pro inspiraci můžeme uvést třeba stěhování kašny v Ústí nad Labem. Reportáž o této stěhovací akci proběhla v TV Nova.

Velmi často stěhujeme a instalujeme také kotle do sklepů a klimatizační jednotky na střechy budov ve spolupráci se společnostmi Metrostav a SKANSKA.

Přestěhujeme vše do maximální váhy 300 tun. Víme jak na to a naše reference hovoří za vše. Využijte i vy našich zkušeností a techniky pro stěhování strojů, trezorů a stěhování těžkých břemen a přesvědčte se, že jsme profesionálové na svém místě.