Se stěhováním má naše firma dlouholeté zkušenosti. Víme jak na to a naše reference hovoří za vše. Máme k dispozici vyškolený tým odborníků na stěhování spolu s potřebnou technikou v dostatečném množství. Využijte i vy našich zkušeností a techniky pro stěhování strojů, trezorů a těžkých břemen, ale i domácností, sklepů a půd nebo firem, kanceláří, skladů či jiných komerčních prostor. Svěřte své starosti profesionálům s dlouholetými zkušenostmi v oblasti stěhování.

Elektrárna Ledvice

Elektrárna Ledvice leží na úpatí Krušných hor nedaleko měst Bílina a Teplice v Čechách. Byli jsme najati na usazení 4 ks horizontálních nádrží d2500 na finální pozici. Stěhování si vyžádalo použití mostového jeřábu pro spuštění nádrží montážním otvorem do suterénu i hydraulických zvedáků pro nasměrování stěhovacích souprav a spuštění nádrží ze stěhovacích souprav na podstavce.

BOSCH DIESEL s.r.o.

Pro firmu BOSCH DIESEL s.r.o. jsme zajišťovali stěhování kompletního výrobního závodu ze Stuttgartu do Jihlavy. Z továrny v Německu, kde pracuje asi šest tisíc zaměstnanců, bylo převezeno 200 ks cca 40tunových strojů. Samotný přesun strojů trval cca 1,5 roku. Další rok se do nového výrobního závodu v Jihlavě svážely nové stroje.

Ústí nad Labem

Máme zkušenosti a prostředky, které zvládnou realizovat stěhování i těch největších výzev jako je například stěhování kašny v Ústí nad Labem. Reportáž o této stěhovací akci proběhla i v TV Nova.

Sellier & Bellot, a.s.

Pro společnost Sellier & Bellot, a.s. jsme prováděli stěhování techniky pro výrobu střeliva ‑ lisy na patrony. Zejména se jednalo o stěhování továrenského vybavení a strojů z továren v Rakousku a Francii.

KFC

Jsme výhradním dodavatelem nerezových kuchyní, stolů, fritéz a dalšího vybavení pro síť restaurací KFC. Všechny tyto restaurace v ČR a Maďarsku mají vybavení, které jim stěhovala naše společnost.

Barandov Studio a.s.

Barandov Studio a.s. také využívá naše stěhovací služby. Pro filmaře vozíme po celé Evropě pravidelně kulisy, kostýmy a filmovou techniku.

Zobrazit více