Stěhování firem, společností, kanceláří a institucí vyžaduje dostatek zkušeností a dobrý organizační plán. Využijte naši dlouholetou praxi ve svůj prospěch. Společnost JUMBO zajistí, aby stěhování vaší firmy či kanceláře proběhlo hladce a nenarušilo vaši práci. Ať už se jedná o malou firmu či velký výrobní závod obraťte se na profesionály. Přestěhujeme vás rychle a efektivně. Nabízíme také možnost současného stěhování na více místech.

Stěhování firem na klíč

Naše společnost zajišťuje stěhování firem na klíč, které obnáší veškeré potřebné práce od kvalitního zabalení přes bezpečný transport až po vbalení a sestavení veškerých předmětů. Samozřejmostí naši nabídky je zajištění potřebných úklidových prací.

Stěhování firem provádíme standardně v pracovní dny, ale v případě potřeby vás přestěhujeme i přes víkend nebo ve svátky tak, aby stěhování zasahovalo co nejméně do chodu vaši firmy či kanceláře. V pátek skončíte svoji práci na staré adrese a v pondělí už můžete pokračovat v započaté činnosti na adrese nové.

Kompletní stěhovací služby

Nabízíme kompletní služby spojené se vším potřebným při stěhování. Sestavíme podrobný harmonogram stěhování, který zajistí hladký průběh celé akce. Tento plán individuálně přizpůsobíme každému klientovi na míru jeho požadavkům a lokalitě, ve které se budeme pohybovat.

V průběhu stěhování s vámi komunikujeme a jsme schopni pružně reagovat na měnící se požadavky a nové skutečnosti. Podrobně naplánujeme trasu přesunu, která je velmi důležitá hlavně při stěhování velkých břemen. Vyhneme se tak případným komplikacím na silnici a dopravním zácpám.

Zajistíme veškerou dokumentaci. Pokud se jedná o stěhování mimo Českou republiku vyřídíme formality spojené s celním odbavením. Dopravu provádíme spolehlivými a udržovanými vozidly IVECO DAILY, FIAT SCUDO a MERCEDES-BENZ.

Stěhování podle vašich přání

Naši specialisté profesionálně rozmontují těžké stroje, bezpečně je uloží do připravených transportních boxů a na místě určení opět veškeré součásti strojů smontují tak, aby jste mohli pokračovat v co nejkratším čase opět ve své činnosti.

Žádná zakázka není nesplnitelná. Vycházíme vám vstříc ve všech vašich požadavcích, potřebách a přáních.

Stěhování cenných předmětů

Stěhujeme křehké, cenné i starožitné předměty. Pro tyto účely jsme vybaveni odolnou obalovou technikou, která zajistí šetrný převoz nákladu na místo určení. Naši zaměstnanci zacházejí se stěhovaným materiálem velmi opatrně. Přesto jsme pojištěni až do výše 15 mil. Kč proti případnému poškození přepravovaného nákladu.

Stěhování nábytku a IT techniky

Veškeré zařízení a sestavy nábytku bezpečně demontujeme, zabalíme, převezeme na novou adresu, vybalíme, opět smontujeme a nastěhujeme na místo určení podle vašich instrukcí. Nepotřebné kusy nábytku zlikvidujeme. IT techniku odborně odpojíme, dostatečně zabalíme, bezpečně přepravíme a opět zapojíme.

Stěhování těžkých břemen a strojů

Jsme specialisté na stěhování těžkých břemen až do váhy 300 tun. Vlastníme potřebné vybavení a máme k dispozici profesionální tým odborníků na stěhování s dlouholetými zkušenostmi v této oblasti. Pro stěhování těžkých břemen využíváme jeřáby, návěsy, valníky a další spolehlivou techniku. Se stěhováním strojů máme bohaté zkušenosti. Těžké stroje stěhujeme jak v rámci České republiky, tak v rámci celé Evropy. Úspěšně jsme přestěhovali nejen společnost BOSCH DIESEL s.r.o. ze Stuttgartu do Jihlavy či společnost Sellier & Bellot, a.s. vyrábějící lisy na patrony. O kvalitě naši práce se můžete přesvědčit v sekci reference. Naše práce hovoří za nás.