Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. S naší společností můžete na toto pořekadlo rychle zapomenout. Zbavíme vás veškerých nepříjemných starostí a stresu spojeného se stěhováním. Přestěhujeme vás rychle a efektivně.

Naše společnost zajišťuje stěhování bytů, rodinných domů, sklepů a půd. Stěhujeme v rámci České republiky a celé Evropy včetně vyřízení veškerých formalit spojených s celním odbavením.

Kompletní stěhování

Nabízíme komplexní služby stěhování domácností. Pracujeme ve všední dny, o víkendech i ve svátcích. V tyto dny bývá o stěhování největší zájem, protože nejméně zasahuje do rytmu vašeho života.

Vytvoříme pro vás kompletní plán stěhování na míru vašim potřebám a přáním. Budeme s vámi komunikovat a okamžitě řešit případné změny, ke kterým by mohlo v průběhu stěhování bytů dojít.

Nabízíme profesionální stěhovací služby

Vzájemná důvěra je při stěhování bytů a domácností nezbytností. Vstupujeme do vašich domovů a manipulujeme s vašimi osobními věcmi a předměty. Můžete se na nás spolehnout a obrátit se na nás s každým problémem v oblasti stěhování. Naši stálí zaměstnanci mají řadu zkušeností se stěhováním firem a domácností. Pracují profesionálně a diskrétně.

Hrajeme fér a neskrýváme před vámi cenu za naše služby. Prostřednictvím telefonického, emailového nebo poptávkového dotazu vám rádi předem sdělíme konečnou cenu vaší zakázky.

Zajistíme kompletní stěhování vaši domácnosti včetně balení osobních věcí. Ušetříme vám zbytečné starosti a ponecháme radost z nového bydlení.

Stěhování vybavení bytu

K naší práci patří profesionální balení veškerých stěhovaných předmětů. Zabalíme vybavení domácnosti, spotřebiče, osobní věci či drobné cennosti. Zajistíme odbornou demontáž nábytku, nábytkových sestav a spotřebičů. Bezpečně je zabalíme, převezeme a na nové adrese opět vybalíme. Vždy vycházíme z vašich potřeb a přání proto po vybalení profesionálně namontujeme veškerý nábytek a spotřebiče na své místo.

Jsme zvyklí manipulovat s křehkými i starožitnými předměty či výpočetní technikou. Běžně stěhujeme velké obrazy, zrcadla a skleněné plochy. Vše balíme do ochranných fólií a krabic tak, aby nedošlo k poničení či znehodnocení stěhovaných předmětů. Veškerý materiál určený k bezpečné přepravě manipulovaných předmětů přivezeme s sebou a následně také zlikvidujeme.

Do nabídky našich služeb spadají také úklidové práce po stěhování. Pokud potřebujete zlikvidovat starý nábytek, nechte tuto starost na nás. Po transportu a vybalení veškerých předmětů je smontujeme a podle vašich instrukcí nastěhujeme na své místo. Jsme ochotni provést demontáž a následnou montáž osvětlení a žaluzií.

Naši pracovníci nakládají s vaším majetkem velmi obezřetně. Pokud by však i přesto došlo k nějakým komplikacím je naše společnost pojištěna až do výše 15 mil. Kč proti případnému poškození přepravovaného nákladu.

Stěhování těžkých břemen

Těžké předměty pro nás nejsou problém. Vlastníme dostatečné množství vybavení ke stěhování těžkých břemen a naši zaměstnanci mají s jejich přesunem dlouholeté zkušenosti.

Kontaktujte nás a domluvte si s námi termín stěhování ještě dnes. Již při telefonické konzultaci vám rádi poradíme jakých chyb se při stěhování vyvarovat.

Pokud si chcete své věci zabalit sami, poradíme vám, jaké obalové materiály jsou nejvhodnější. Zabalené věci vždy dobře označte. Ušetříte si tak čas a zpřehledníte vybalování.

Máme k dispozici vyškolený tým odborníků na stěhování spolu s potřebnou technikou v dostatečném množství. Svěřte své starosti profesionálům s dlouholetými zkušenostmi v oblasti stěhování.