Se stěhováním strojů má naše firma dlouholeté zkušenosti. Stroje jsme stěhovali nejen v České republice, ale i v zahraničí. Například pro firmu BOSCH DIESEL s.r.o. Jihlava jsme zajišťovali stěhování kompletního výrobního závodu ze Stuttgartu do Jihlavy. Z továrny v Německu, kde pracuje asi šest tisíc zaměstnanců, bylo převezeno 200 ks cca 40tunových strojů. Samotný přesun strojů trval cca 1,5 roku. Další rok se do nového výrobního závodu v Jihlavě svážely nové stroje.

Stěhování strojů pro zahraniční klienty

Z dalších zahraničních klientů využívajících u naší firmy stěhování strojů můžeme zmínit například společnost Vagnerplast spol. s r.o. Pro tuto společnost jsme realizovali přestěhování strojů z Itálie a Belgie do továrny v Kladně.

Pro společnost Sellier & Bellot, a.s. jsme prováděli stěhování techniky pro výrobu střeliva - lisy na patrony. Zejména se jednalo o stěhování továrenského vybavení a strojů z továren v Rakousku a Francii.

Přestěhujeme jakékoli stroje o maximální váze do 300 tun kamkoli po Evropě od Irska po Turecko. Pro stěhování strojů používáme těžké jeřáby, valníky, návěsy a další techniku. Co ostatní stěhovací firmy nedokážou je pro nás běžná práce.