Our company has many years of experience in the moving industry. We know how to do it and our references speak for themselves. We have a trained team of experts on moving services, along with the necessary equipment in sufficient quantities. Take advantage of our experience and technology for moving machines, safes and heavy loads, but also households, basements, attics or businesses, offices, warehouses and other commercial space. Leave your worries to professionals with years and years of experience in moving industry.

Elektrárna Ledvice

Elektrárna Ledvice leží na úpatí Krušných hor nedaleko měst Bílina a Teplice v Čechách. Byli jsme najati na usazení 4 ks horizontálních nádrží d2500 na finální pozici. Stěhování si vyžádalo použití mostového jeřábu pro spuštění nádrží montážním otvorem do suterénu i hydraulických zvedáků pro nasměrování stěhovacích souprav a spuštění nádrží ze stěhovacích souprav na podstavce.

BOSCH DIESEL s.r.o.

Pro firmu BOSCH DIESEL s.r.o. jsme zajišťovali stěhování kompletního výrobního závodu ze Stuttgartu do Jihlavy. Z továrny v Německu, kde pracuje asi šest tisíc zaměstnanců, bylo převezeno 200 ks cca 40tunových strojů. Samotný přesun strojů trval cca 1,5 roku. Další rok se do nového výrobního závodu v Jihlavě svážely nové stroje.

Ústí nad Labem

Máme zkušenosti a prostředky, které zvládnou realizovat stěhování i těch největších výzev jako je například stěhování kašny v Ústí nad Labem. Reportáž o této stěhovací akci proběhla i v TV Nova.

Sellier & Bellot, a.s.

Pro společnost Sellier & Bellot, a.s. jsme prováděli stěhování techniky pro výrobu střeliva ‑ lisy na patrony. Zejména se jednalo o stěhování továrenského vybavení a strojů z továren v Rakousku a Francii.

KFC

Jsme výhradním dodavatelem nerezových kuchyní, stolů, fritéz a dalšího vybavení pro síť restaurací KFC. Všechny tyto restaurace v ČR a Maďarsku mají vybavení, které jim stěhovala naše společnost.

Barandov Studio a.s.

Barandov Studio a.s. také využívá naše stěhovací služby. Pro filmaře vozíme po celé Evropě pravidelně kulisy, kostýmy a filmovou techniku.

Zobrazit více