Přemýšlíte o přestěhování vašich osobních věcí z vašeho rodinného domu, bytu, sklepu či půdy nebo potřebujete zajistit stěhování vaší firmy, kanceláře, banky, úřadu, dílny, skladů či jiných komerčních prostor?

S naší stěhovací firmou proběhne vše snadno a bez starostí.

Příprava stěhování

Příprava stěhování je důležitou součástí celého procesu stěhování a její správná organizace vám může výrazně ulehčit od mnoha starostí a časových ztrát. Kvalitní příprava stěhování si vyžaduje nemalé zkušenosti s celým procesem stěhování. Tyto zkušenosti naše stěhovací společnost má a proto jsme vám schopni nabídnout vysoce kvalitní a propracované služby.

Jsme profesionálové, kteří ví, jak vše dokonale připravit pro přestěhování, jak se vyvarovat časovým ztrátám a jak eliminovat chyby, např. opomenutí přestěhování některých věcí.

Celý proces přestěhování vašich prostor či majetku můžete ponechat zcela na nás. Celý proces, který je náročný nejen fyzicky, ale především psychicky, můžete svěřit nám.

Plán stěhování je tvořen přesně podle požadavků a přání každého klienta. Je tvořen potřebnou dokumentací, demontáží, odpojením všech přístrojů, zabalením, naložením, bezpečným převozem, vybalením a zpětnou montáží všech přístrojů.