Objednávka na demontáž a vystěhování Diesel generátoru v objektu firmy Plzeňská energetika na nás čekala od společnosti RECYKLO s.r.o.

Pro ČZ a.s. jsme ve Strakonicích měli za úkol složit lis CLH 630 z kamionu a nastěhovat ho do haly výrobního odboru Slévárny hliníku.

Účastnili jsme se akce Wrigley v Poříčí nad Sázavou, kde jsme stěhovali plošinu o hmotnosti 1,5 tun pro společnost K.O.K spol. s r.o.

Mezi zajímavé zakázky řadíme stěhovací práce pro První obalovou spol. s r.o.. Obsahovala demontáž, zabalení a naložení strojů na kontejnery ve Francii, příjezd pracovníků na místo a zpět, stěhovací práce, odpojení elektro, uložení na palety, balení strojů. Celá práce trvala 5 dní.

Mezi zahraniční klienty patří například Broetje-Automation GmbH, pro kterou jsme přemísťovali v Odolené vodě. I zde byli součástí transport pracovníků tam i zpět, stěhovací zařízení, příslušenství a materiál, jeřábní a stěhovací práce a pojištění proti škodě.

Měli jsme radost, že se na nás opět obrátila společnost SIEMENS na Praze 13 s přesunutím chladící jednotky umístěné v serverovně.

Pro Alpla s.r.o. v Bystřici jsme vystěhovali vstřikovací stroje ze skladu podniku na transport firmy. Jednalo se o dva díly o hmotnosti 40 a 20 tun.