AHI CARRIER CZ s.r.o. si s námi domluvili stěhování Kompresoru na budově hotelu Ibis Smíchov. Další stěhování, tentokrát opět lisu, nás čekalo dokonce z Indie. Objednatelem byl LLOYD COILS EUROPE s.r.o.

Pro Mintra v Egyptě a První obalovou spol. s r.o. jsme zabalili stroje v ACCO Tábor. Jednalo se o rozebrání strojů celkem o 20 položkách s hmotnostmi do cca 1500 kg. Využili jsme paletové vozíky, vysokozdvižný vozík, elektrický paletový vozík s dlouhými vidlemi, hevery a panenky.

Firma Niersberger, Benešov nám svěřila stěhování kotlového tělesa o hmotnosti 700kg do kotelny v objektu a vystěhování starého ven.

IMG BOHEMIA s.r.o. v Hodoníně si nás zvolila pro stěhování kalandrovací stolice, extruderu a nůžek vytlačovací linky z výrobní haly. Váha dílů byla 2x 9tun a 1x 5tun.Tyto díly jsme následně nakládali na kamiony pomocí autojeřábu, který společnost zajistila.

Pro PEDAPLAST s.r.o. z Řečan nad Labem jsme realizovali stěhování 2 ks vstřikovacích lisů Engel. Nakládka proběhla ve firmě Elplast spol. s r.o. v Přelouči. Jeřáb a 2 kamiony byly zajištěny. Stroje vážili 9 a 19 tun.